Inštrukcie pre aktiváciu Microsoft Office

Inštalácia a aktivácia Microsoft Office 2019/ 2021

Microsoft Office 2019/2021 je trvalá licencia Microsoft služieb.

 

"Pred inštaláciou akéhokoľvek balíku Microsoft Office potrebujete odinštalovať všetky predošlé verzie." Návod ako na to: TU

 

1. Vo svojom počítači alebo počítači Mac prejdite na stránku office.com/setup

2. Prihláste sa pomocou svojho konta Microsoft alebo si vytvorte nové. Zapíšte si informácie o svojom konte, aby ste mohli balík Office nainštalovať na všetkých vašich zariadeniach a kedykoľvek svoje konto spravovať.

3. Zadajte 25-číselný kód Product Key,  (V prípade chyby nas kontaktujte TU ).

4. Postupujte podľa pokynov na obrazovke. Ste pripravení na inštaláciu balíka Office.

 

 

Videli ste niektorú z týchto správ pri aktivácii vášho Microsoft produktu?

“Telefonická aktivácia tohto produktu nie je podporovaná.”
“Bol dosiahnutý maximálny počet aktivácií.”
“Tento produktový kľúč bol už použitý na inom zariadení.”
“Tento produkt sa nedá aktivovať, pretože kód Product Key nie je platný.”

Prosím, kontaktujte našu zákaznícku podporu. Tu (kontakt)

 

Inštalácia balíka Office

  1. V závislosti od vášho prehliadača kliknite na položku Spustiť(v prehliadači Microsoft Edge alebo Internet Explorer), Nastavenie (v Chrome) alebo Uložiť súbor (vo Firefoxe).Ak sa vám zobrazí výzva na kontrolu používateľských kont so znením Chcete tejto aplikácii povoliť vykonávanie zmien vo svojom zariadení?, kliknite na tlačidlo Áno.Inštalácia začína.

 

  1. Inštalácia je dokončená, keď sa vám zobrazí správa „Všetko máte nastavené! Office je nainštalovaný” a prehrá sa animácia so zobrazením, kde nájdete aplikácie balíka Office vo svojom počítači. Zadajte Zavrieť.

 

 

 

Ak máte problémy s inštaláciou, napríklad ak inštalácia balíka Office trvá príliš dlho, prejdite na Microsoft pomoc s inštaláciou.

Podrobný návod stiahnutia a inštalácie alebo preinštalovania služby Microsoft 365 alebo balíka Office 2019 v PC alebo Macu na Microsoft stránke.

 

Aktivácia balíka Office

  1. Ak chcete otvoriť aplikáciu balíka Office, vyberte tlačidlo Štart (v ľavom dolnom rohu obrazovky) napíšte názov aplikácie, napríklad Word.
  2. Ak chcete otvoriť aplikáciu balíka Office, vyberte jej ikonu vo výsledkoch vyhľadávania.3.Keď sa otvorí aplikácia balíka Office, prijmite podmienky licenčnej zmluvy. Office je aktivovaný a pripravený na používanie.Poznámka: Ak sa vyskytnú problémy s aktiváciou balíka Office, zobrazí sa Sprievodca aktiváciou. Dokončite aktiváciu balíka Office podľa krokov v sprievodcovi.

Kompletný postup aktivácie balíka služby Microsoft 365 alebo balíka Office 2019 v PC alebo Macu na Microsoft stránke.

 

 

Často kladené otázky na Microsoft Office (FAQ)

Aký je rozdiel medzi plánmi predplatného na Microsoft 365 a jednorazovo zakúpeným balíkom Office?

Prostredníctvom plánov predplatného Microsoft 365 získate

  • prémiové aplikácie balíka Office: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher a Access (Publisher a Access sú k dispozícii len v osobnom počítači)
  • 1 TB cloudového úložiska v službe OneDrive, pokročilé bezpečnostné funkcie,
  • podporu od odborníkov zo spoločnosti Microsoft a ďalšie výhody

Microsoft 365 môžete nainštalovať do rôznych zariadení vrátane osobných počítačov, počítačov Mac, tabletov so systémom Android™, telefónov s Androidom a do zariadení iPad® a iPhone®. S aktívnym predplatným na Microsoft 365 máte vždy najaktuálnejšiu verziu aplikácií balíka Office.
Ďalšie informácie o službe: Microsoft 365

Office 2019 predstavuje jednorazový nákup, ktorý zahŕňa

  • klasické aplikácie ako Word, Excel a PowerPoint na použitie v jednom osobnom počítači alebo počítači Mac

Tieto programy sa neaktualizujú automaticky a je preto potrebné si po vydaní novej verzie znova zakúpiť balík Office. Aktuálnymi verziami aplikácií balíka Office dostupnými na jednorazový nákup sú verzie aplikácií v balíku Office 2019. Office vo forme jednorazového nákupu nezahŕňa žiadnu zo služieb Microsoft 365.

Zistite viac o rozdieloch medzi službami Microsoft 365 a balíkom Office 2019

Ako zistím, či vo svojom osobnom počítači alebo počítači Mac môžem používať Office?

Môžete skontrolovať, či vaše zariadenie podporuje vašu verziu balíka Office. Stačí si prezrieť úplné systémové požiadavky balíka Office.

 

Čo je konto Microsoft a prečo ho potrebujem, ak si chcem vyskúšať alebo kúpiť Office?

Konto Microsoft je kombinácia e-mailovej adresu a hesla, pomocou ktorých sa prihlasujete do služieb ako Hotmail, OneDrive, Windows Phone, Xbox LIVE a Outlook.com. Ak niektorú z týchto služieb používate, už máte konto Microsoft, ktoré môžete použiť, prípadne si môžete vytvoriť nové konto. Ďalšie informácie o konte Microsoft. Keď si registrujete skúšobnú verziu alebo kupujete Office, zobrazí sa výzva na prihlásenie pomocou konta Microsoft. Pomocou tohto konta sa treba prihlásiť, ak chcete inštalovať a spravovať softvér balíka Office alebo využívať niektoré výhody predplatného vrátane ukladacieho priestoru vo OneDrive a minút na volanie cez Skype.

 

 

Aký je maximálny počet licencií na Office, ktoré môžem aktivovať pomocou jedného konta Microsoft?

Používatelia si môžu aktivovať 1 predplatné Microsoft 365 Family a Microsoft 365 Personal a maximálne 25 licencií balíka Office 2019 pre študentov a domácnosti, Office 2019 pre podnikateľov a Office 2019 Professional.

 

 

 

(V prípade chyby nas kontaktujte TU ).

 

V prípade akýchkoľvek problémov nám napíšte a problém určite vyriešime.

 

Re-predaj softvérových licencii

Rozsudok Súdneho Dvora (velka komora)

Tlačová sprava Sudneho dvora EU č. 94/2012 zo dna 3.7.2012